Betonové krytinyBetonová střešní krytina KM BETA je elegantní a přitom vysoce účelná. Střešní tašky KM BETA jsou vyráběny osvědčenými technologiemi a dosahují prvotřídní kvality.

Výraznou vlastností betonové střešní krytiny je její vysoká pevnost. Proto je možné vyrábět střešní tašky větších rozměrů a tím snížit jejich počet na 1 m2. S tím je spojena i nižší cena a srovnatelné zatížení střešní konstrukce jako u krytiny pálené. Přesné tvary střešních tašek a široký sortiment doplňků usnadňují její pokládku.

Střešní tašky se vyrábí v několika barevných odstínech, a povrchových úpravách, ze kterých si každý zákazník může vybrat podle svého vkusu či charakteru stavby.

Společnost KM Beta nabízí 30 - ti letou záruku na kvalitu materiálu, pevnost, mrazuvzdornost a neprosákavost betonových střešních tašek KMB Beta, Hodonka, Bobrovka

Informace o kompletním sortimentu najdete na www.kmbeta.cz.
Pro výrobu betonových střešních tašek Bramac jsou používány přírodní suroviny, které zaručují nejvyšší kvalitu, tvarovou stálost, nízkou nasákavost a vysokou mrazuvzdornost.

Většina střešních tašek Bramac má speciální třetí nástřik Protector, který chrání tašky před zašpiněním, povětrnostními vlivy a zarůstáním mechem. Současně prodlužuje stálobarevnost střešní krytiny Bramac.

Při správné pokládce krytiny Bramac získáte záruku 30 let na samotnou krytinu a při využití originálních doplňků 15 let na funkčnost celého sytému.

V sortimentu najdete velice moderní tašku Tegalit a novinku, střešní tašku Natura. Informace o kompletním sortimentu najdete na www.bramac.cz Informace o kompletním sortimentu najdete na www.bramac.cz.